Hakkımızda

Online uçak ve otobüs bileti satış noktası...

onlinebiletal.com’a HOŞGELDİNİZ! 

onlinebiletal.com öncelikle ulaşım hizmetleri biletleri tedariki olmak üzere, Türkiyenin en gelişmiş bilet satış ve dağıtım organizasyonudur. 

Uzun yıllardır beraber çalıştığı, Türkiye’ nin sayılı şehirlerarası otobüs firmalarının biletlerinin elektronik ortamda işlenmesini sağlamaktadır. Halen Türkiye coğrafyasının yüzde 80' lik kısmında faaliyet gösteren otobüs firmalarının biletlerini satabilmekteyiz. onlinebiletal.com, faaliyet kapsamına şehirler arası otobüs firmalarının biletlerinin yanında diğer ulaşım sektörlerinin biletlerinide ilave ederek, bu konuda çağın getirdiği tüm avantajları hem yolculara hem de üye firmalara ulaştırmak için çaba sarf etmektedir. 

Türkiye'nin en yaygın ve modern bilet satış ve dağıtım sisteminin kurucusu onlinebiletal.com, yurtiçi ve yurtdışında her türlü ulaşım hizmetleri (şehir içi toplu taşıma, şehirlerarası ve uluslararası karayolu, havayolu, denizyolu, demiryolu) konularında faaliyet gösteren birçok firmanın biletlerini satmakta ve dağıtımını yapabilmektedir. onlinebiletal.com, sunduğu hizmetlerin çeşitlendirilmesi konusunda her zaman yenilikçi çalışmalar içindedir. 

onlinebiletal.com internet sitesinden, yapacağınız seyahatlerin sefer ve fiyat bilgilerini kontrol edebilir, istediğiniz taşımacı üye firmayı seçebilir ve bu biletleri anında satın alabilirsiniz. Ayrıca üyelik sistemimizi de kullanarak ek avantajlar sağlayabilirsiniz. 

onlinebiletal.com, sizlere en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermeye ve en önemlisi, tüm seyahat ihtiyaçlarınız için tek durağınız olacaktır.

ONLİNEBİLETAL İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.